Zdarma bonusové balíčky k povinnému ručení

Společně s pojišťovnou Slavia a AXA Assistance jsme pro Vás Připravili jedinečnou nabídku. Pokud si přes náš web ePojistka.cz objednáte jedno z nejlevnějších povinných ručení od Slavia získáte bonus ve výši 3000 Kč.

Jako top zprostředkovatelé povinného ručení a havarijního pojištění klademe důraz především na vysokou kvalitu a nízkou cenu nabízených služeb. Naším cílem je tedy zajistit Vám to nejlepší na trhu za nejpřijatelnější cenu. V tomto duchu pro Vás máme speciální akci, při které získáte k povinnému ručení balíček služeb zdarma.

Jedná se o nejvýhodnější nabídku na pojistném trhu, kterou jinde než u nás nesežene. K povinnému ručení můžete nyní získat navíc pojištění pneumatik, roční pojištění dopravních pokut a celoroční cestovní pojištěním. Celková hodnota balíčku je 3 000 Kč.

To vše zdarma. Konkrétně tedy můžete získat:

Pojištění pneumatik

V případě poškození pneumatiky, získáváte opravu poškozené či novou pneumatiku zcela zdarma. Pojištění také zahrnuje příjezd technika, který kolo vymění nebo Vás odtáhne do pneuservisu. V servisu Vám pneumatiku spraví nebo vymění za novou.

Pojištění pneumatik zdarma zahrnuje:

  • náklady na opravu nebo slevu na pořízení nové pneumatiky (až do 3.000 Kč)
  • opravu poškozené pneumatiky na místě /podle technologických možností/ (až do 3.000 Kč)
  • nebo sejmutí poškozené pneumatiky a nasazení rezervy (až do 3.000 Kč)
  • nebo odtah vozidla do pneuservisu (až do 3.000 Kč)
  • Pojištění lze uplatnit na 2 pojistné události / rok

Roční pojištění dopravních pokud v hodnotě 1 500 Kč

Roční cestovní pojištění

Pokud cestujete na dovolenou k moři nebo do hor následující rok nemusíte řešit. Společně s povinným ručením získáte cestovní pojištění na rok zdarma. Toto pojištění získáte pouze v případě objednání povinného ručení s cenou vyšší než 2 000 Kč. Tento unikátní balíček výhod jsme pro připravili jako poděkování za využívání našich služeb. Stejně jako doposud si dáváme za závazek, že i nadále pro Vás budeme vyjednávat nejlevnější a nejvýhodnější povinné ručení na našem trhu.

Výhodné pojištění vozidla s bonusem zdarma objednáte přes naše online porovnání povinného ručení