Kontakt

Na portálu ePojistka.cz mohou zákazníci využít hned několik kalkulaček, které porovnají současné nabídky pojištění na trhu. Díky nezávislému srovnání si každý uživatel může zvolit pojistku dle svých preferencí již za několik málo minut.

Naším cílem je nabídnou zákazníkům pojištění na míru jejich potřebám, za které však nebudou muset platit více, než je nutné. Nabídky pojištění pocházejí výhradně od spolehlivých pojišťoven.

Využíváme kalkulačky od ePojisteni.cz, s.r.o., které podléhá kontrole České národní banky a s jednotlivými pojišťovacími subjekty má sjednané licence.

Na našem webu si lze sjednat až o 70 % levnější pojištění, což znamená několik ušetřených tisíc ročně. Až 80 % zákazníků navíc získá lepší cenu právě na našich kalkulačkách než kdekoliv jinde. Kalkulačky jsou navíc jednoduché a bezplatné. Jejich použití tak efektivně šetří čas i peníze.

Kalkulačky se nachází na těchto odkazech:

  • kalkulačka povinného ručení
  • kalkulačka havarijního pojištění
  • kalkulačka cestovního pojištění
  • kalkulačka pojištění domácnosti

Na webu je pro zákazníky připraveno také nespočet článků nabitých užitečnými informacemi, které výběr pojistky velmi usnadní. Uživatelé se zde například dozví, jak změnit pojišťovnu, nebo si ujasní některé pojmy z oblasti pojištění ve slovníku pojmů.

V případě dotazů či zájmu o spolupráci nás kontaktujte na e-mailu:

web@stario.cz

Portál ePojistka.cz provozuje:

Stario Agency, s.r.o.
Na Poříčí 1067/25
110 00 Praha – Nové Město
IČ: 04863500, DIČ: CZ04863500

;