Povinné ručení Brno

Je zcela jedno v jakém městě bydlíte, protože povinné ručení je zákonné pro všechny vlastníky motorových vozidel v České republice. O povinném ručení pojednává zákon č. 168/1999 Sb. Povinné ručení je odpovědnostním pojištěním, z něhož jsou hrazené veškeré škody způsobené na zdraví či majetku dalších osob. Vlastník nepojištěného vozidla je povinen zaplatit způsobenou škodu z vlastní kapsy a navíc musí uhradit pokutu až do výše 40 tisíc korun.

Povinné ručení online na ePojistka.cz

Můžete obcházet jednotlivé pojišťovny osobně a zjišťovat, která z nich Vám nabídne nejlevnější povinné ručení za výhodných podmínek. Nebo si můžete ušetřit čas a porovnat si nabídky na povinné ručení od více pojišťoven jednoduše online a z pohodlí svého domova. Online porovnání Vám zabere pouze pár minut a povinné ručení si můžete okamžitě sjednat.

Pár slov o Brně

Druhým největším městem v České republice je moravské město Brno. Nachází se v Jihomoravském kraji a leží na soutoku řek Svratky a Svitavy. Brno poskytuje svým obyvatelům i návštěvníkům mnoho možností pro sportovní i kulturní vyžití. V jeho okolí se nachází desítky turistických i cyklistických tras a mezi oblíbená rekreační místa patří Brněnská přehrada a Moravský kras.