Jak se připravit na zimu?

Přemýšlíte nad tím, jak zabezpečíte své auto na zimu? V zimním období je daleko více příležitostí k dopravní nehodě, nenechte se zaskočit.

Letní měsíce jsou za námi. Čeká nás období zimy a sněhu. Právě v tomto počasí se eviduje daleko více nehod než v jakémkoliv jiném období. Nenechávejte své auto v zimě na letních pneumatikách či sjetém vzorku a jezděte dvakrát tak opatrně. I když budete dost opatrní, nemusí se Vám dopravní nehoda vyhnout. Mějte proto své auto dobře pojištěné.

Náš tip: “Připravte své auto na zimu již teď. U nás najdete nejen srovnání havarijního pojištění, ale snadno si jej i uzavřete. To vše online z pohodlí domova.“

Většina pojišťoven má i možnost využití asistenční služby. Neuzavírejte proto první pojištění a opravdu porovnávejte nejen cenu, ale i služby v rámci povinného ručení. Pokud uvíznete například v závěji, pak asistenční službu zajisté uvítáte.

Říkáte si, že své auto na zimu raději odstavíte a vyjedete zase až v přívětivějším počasí? Pak nebudete muset povinné ručení řešit? OMYL. Každý, kdo vlastní registrační značku, je povinen ze zákona povinné ručení platit. Neplaťte zbytečně moc! Spolupracujeme s mnoha pojišťovnami, proto si určitě vybere každý.