Jak připravit auto na zimu

Zimní období je před námi a zima klepe na dveře. Je důležité na toto období připravit naše auto, aby správně fungovalo.

Chcete si být jistí, že bude Vaše auto dobře fungovat i v zimě? Pak je potřeba pro to něco udělat. Před samotnou zimou si nechte Váš automobil raději zkontrolovat v autorizovaném servisu, kde provedou kontrolu všeho potřebného.

Na přípravě auta na zimu nešetřete

Nešetřete čas ani peníze na zimní přípravě. Nemuselo by se Vám to vyplatit. Ze zákona sice musíte mít povinné ručení, havarijní pojištění si můžete dobrovolně také uzavřít, proč se ale vystavovat nebezpečí.

Po ránu teploty už klesají k nule. Zimní pneumatiky by v tomto období již měly být samozřejmostí, nezapomeňte na dolití nemrznoucí směsi, pak navštivte autoservis, kde Vám udělají prohlídku a už jen se připravit na jízdu po kluzkých silnicích. Také si zkontrolujte vybavení automobilu na zimu. Škrabka a smetáček na odmetení sněhu je v zimě určitě potřeba, můžete také využít plachty, kterou ochráníte přední sklo před sněhem, ušetří Vám to čas. V neposlední řadě myslete i na rozmrazovač zámku, pokud nejste majitelem auta s dálkovým ovladačem.

Náš tip: “Potřebujete ušetřit peníze? Na kontrole auta před zimou nešetřete a zamyslete se, kde jinde lze uspořit. Nahlédněte na našich stránkách na možnosti úspor v pojištění.“

ePojistka.cz Vám nabízí porovnání nejen povinného ručení, ale i havarijního pojištění. Zjistili jste díky našemu porovnání, že platíte zbytečně mnoho peněz? Pak neváhejte a sjednejte si u nás pojištění z pohodlí Vašeho domova.