Povinné ručení pro Hyundai

V neustále se vyvíjejícím prostředí automobilového průmyslu září jen málokteré jméno tak jasně jako Hyundai. S historií trvající několik desetiletí si Hyundai upevnil pozici světového lídra ve výrobě automobilů, který je známý svými inovacemi, kvalitou a závazkem k udržitelnosti.

Cesta společnosti Hyundai od skromných začátků až po současný status špičkového výrobce automobilů je důkazem síly vize, vytrvalosti a přizpůsobivosti.

Tato jihokorejská strojírenská společnost se nezabývala pouze výrobu automobilů, avšak také lodí, elektroniky a chemických látek. Hyundai byla založená roku 1947 synem vesnického faráře Chung Ju-Yungem původně jen jako servis nákladních i osobních automobilů.

Výrobou automobilů se Hyundai začala zabývat až o dvacet let později (1967) a za tímto účelem byla založená nová divize Hyundai Motor Company.

Nová divize Hyundai Motor Company nejprve spolupracovala se známou japonskou automobilkou Mitsubishi, od níž postupně získávala potřebné zkušenosti a znalosti. První modely z této doby byli například Hyundai Granada či Hyundai Stellar.

Hyundai brzy ovládla domácí trh a v podstatě byla jedinou společností, která v Koreji vyráběla automobily. Na další světové trhy Hyundai vstoupila až v polovině 70. let s modelem Hyundai Pony. Tím začala cesta společnosti Hyundai k tomu, aby se stala globální automobilovou velmocí.

Ve Spojených státech amerických byli úspěšní především s modelem Hyundai Excel. Jiný model Hyundai Presto byl dokonce na konci 80. let vyhlášen nejprodávanějším zahraničním vozem.

V roce 1998 společnost Hyundai koupila automobilku Kia Motors a společně v současné době patří k deseti největším automobilkám na světě.

Hnací motor inovací

Jedním z výrazných rysů společnosti Hyundai byla její neutuchající snaha o inovace. V průběhu let společnost zavedla převratné technologie, které změnily zážitek z jízdy.

Od bezpečnostních pokroků, jako jsou airbagy a protiblokovací brzdové systémy, až po ekologické iniciativy, jako jsou hybridní a elektrické vozy, Hyundai neustále posouvá hranice automobilového inženýrství.

Skupina Hyundai Motor Group, do níž patří značky Hyundai, Kia a Genesis, rovněž výrazně investuje do technologií autonomního řízení a propojených vozů. Jejich závazek vyvíjet inteligentní, samořízená vozidla podtrhuje jejich odhodlání utvářet budoucnost dopravy.

Vzestup značky Hyundai na výsluní lze zčásti přičíst jejímu závazku vyrábět vysoce kvalitní a spolehlivé vozy. Důraz společnosti na důkladné testování, výzkum a vývoj vedl k výrobě vozů, které trvale splňují a překračují průmyslové standardy.

Tato oddanost kvalitě přinesla společnosti Hyundai nejen četná ocenění, avšak také věrné zákazníky.

Udržitelnost v jádru

V posledních letech se Hyundai postavila do čela závodu o udržitelnost v automobilovém průmyslu. Společnost výrazně investovala do ekologických technologií, což je patrné z její řady hybridních, plug-in hybridních a elektrických vozidel.

Plně elektrický Hyundai Kona Electric a Hyundai Ioniq 5 si získaly značnou pozornost díky svému působivému dojezdu a pokrokovému designu.

Hyundai navíc činí pokroky ve výrobě vozidel s vodíkovými palivovými články, čímž demonstruje své odhodlání využívat různá ekologická energetická řešení. Tento závazek je v souladu s celosvětovým posunem směrem k čistším možnostem dopravy a odráží odhodlání značky Hyundai šetřit životní prostředí.

Vize společnosti Hyundai pro zítřek

Vliv společnosti Hyundai na globální automobilový trh, která působí ve více než 200 zemích, nelze přeceňovat. Jeho rozmanité portfolio vozů uspokojuje širokou škálu spotřebitelských preferencí a rozpočtů. Hyundai se úspěšně etablovala jako značka, která nabízí něco pro každého – od kompaktních vozů přes SUV až po luxusní vozy.

S tím, jak se automobilový průmysl neustále vyvíjí, zůstává Hyundai v čele inovací a pokroku. Plán Vision 2030 společnosti nastiňuje její odhodlání „Pokrok pro lidstvo“ a zaměřuje se na oblasti, jako je udržitelná mobilita, inteligentní mobilní zařízení a městská letecká mobilita.

Tento prozíravý přístup staví Hyundai nejen do pozice výrobce automobilů, avšak i klíčového hráče při utváření budoucnosti dopravy i mimo ni.

Modely vozidel Hyundai

 • Hyundai Accent
 • Hyundai Atos
 • Hyundai Coupé
 • Hyundai Elantra
 • Hyundai Genesis
 • Hyundai Getz
 • Hyundai i10
 • Hyundai i20
 • Hyundai i30
 • Hyundai Lantra
 • Hyundai Matrix
 • Hyundai Santa Fé
 • Hyundai Scoupé
 • Hyundai Sonata
 • Hyundai Terracan
 • Hyundai Trajet
 • Hyundai Tucson
 • Hyundai Veracruz
 • Hyundai XG
 • Hyundai ix20
 • Hyundai Veloster
 • Hyundai ix35
 • Hyundai i40

Cesta společnosti Hyundai od skromných začátků až po její současné globální postavení je důkazem síly inovací, kvality a přizpůsobivosti. Díky závazku k udržitelnosti, technologickému pokroku a spokojenosti zákazníků je Hyundai připraven zanechat svou stopu v automobilovém průmyslu i v příštích letech.

V době, kdy svět přechází do éry nových řešení mobility, je Hyundai připravena vést lidstvo do světlejší a udržitelnější budoucnosti.

Povinné ručení pro Hyundai

Povinné ručení je základní forma pojištění pro motoristická vozidla. Toto pojištění je povinné ve většině zemí, včetně České republiky, a jeho účelem je krytí nákladů spojených s poškozením způsobeným vozidlem třetí osobě.

Pokud má člověk vozidlo od společnosti Hyundai, je nutné, aby měl povinné ručení sjednáno. Povinné ručení pokrývá základní náklady na opravy, léčbu zraněných osob a jiné následky nehody, kterou by mohl řidič způsobit třetím stranám. To může zahrnovat opravy cizího vozidla, nemocniční účty, náhrady škod na majetku atd.

Při výběru a srovnání povinného ručení pro své vozidlo od Hyundai by se měly zvážit nějaké faktory:

 1. Pojišťovna: Vybrat si renomovanou pojišťovnu, která má dobré hodnocení a reputaci v oblasti poskytování pojištění vozidel. Srovnat nabídky různých pojišťoven, aby se získala nejlepší možná kombinace ceny a pokrytí.
 2. Pokrytí: Ujistit se, že povinné ručení pokrývá všechny zákonné požadavky a také další případné škody. Některé pojišťovny mohou nabízet doplňková pojištění, která zahrnují škody na vlastním vozidle, asistenční služby a další výhody.
 3. Cena: Cena povinného ručení se může lišit podle typu vozidla, vaší historie řidiče, regionu a dalších faktorů. Srovnávejte ceny od různých pojišťoven a zvažte, co je pro vás nejlepší.
 4. Historie pojištění: Může se vyplatit zjistit, zda Hyundai má nějakou spolupráci nebo nabízí výhody pro zákazníky, kteří si pojištění vozidla sjednají přímo s nimi.
 5. Online služby: Některé pojišťovny nabízejí možnost online sjednání povinného ručení. To může být pohodlné a rychlé řešení.

Než se sjedná povinné ručení pro vozidlo od společnosti Hyundai, měly by se důkladně přečíst podmínky a pokrytí pojištění a porovnat nabídky od různých pojišťoven. Cílem je mít dostatečně kvalitní pojištění, které dotyčného ochrání v případě nehody.