Povinné ručení Beroun

Povinné ručení je zákonné pojištění pro každého vlastníka motorového vozidla v České republice. Jedná se o pojištění odpovědnosti za škody způsobené dalším osobám na jejich zdraví či majetku. Nový občanský zákoník, který vstoupil v platnost v lednu 2014, přinesl změny ve vyplácení odškodného, s čímž souvisí i navýšení pojistných limitů u povinného ručení. Nezapomeňte si proto zkontrolovat, zda i Vaše povinné ručení odpovídá novým podmínkám.

Porovnání povinného ručení online a rychle

Je zcela jedno, zda sháníte povinné ručení v Berouně či jiném českém městě. Naopak dnes je mnohem snazší sehnat nejlevnější povinné ručení online. Není nutné obcházet jednotlivé pobočky pojišťoven osobně, ale povinné ručení si mnohem snáze a hlavně v klidu kompletně sjednáte přes internet.

Pár slov o Berouně

Na soutoku dvou řek Berounky a Litavky se na cestě mezi Prahou a Plzní nachází malebné české městečko Beroun. Beroun byl založený na konci 11. století a o dvě století později se Beroun stal významným královským městem. Hlavními historickými památkami jsou zachovalé městské hradby, novorenesanční Duslovský zámek z 19. století a novobarokní radnice z roku 1903.