Srovnání povinného ručení

Srovnání povinného ručení je tu pro vás, aby vám pomohlo vybrat si takové zákonné pojištění vozidel, které vám v případě pojistného plnění bude nápomocno a pojišťovna bez problémů vyřídí všechny formality, na druhé straně vás pak nebude každoročně ruinovat. ePojistka.cz vám přináší nejen nejvýhodnější nabídky pro povinné ručení, ale také nabídku nejkompletnější. Všechny pojišťovny na současném trhu vám nabízejí svá pojištění vozidel prostřednictvím ePojistka.cz. Za mnohem levnější peníz, snadno a rychle pojistíte svůj vůz i vše ostatní, co je vám drahé, a ještě ušetříte.

Povinné ručení porovnání je jednoduchý způsob jak přijít na to, která nabídka jaké z pojišťoven je pro vás nejvýhodnější, případně v kombinaci s jakými dalšími produkty. Nemusíte hodiny a hodiny získávat informace z oblasti pojištění osob a majetku, abyste si vybrali a sjednali to, co vám nejlépe vyhovuje. V přehledném online formuláři jednoduše zadáte své základní osobní informace, přidáte technické údaje o vašem voze (které všechny najdete v dokladech k automobilu) a pak už jen vybíráte. Je to opravdu tak snadné, jak to na první pohled vypadá.

ePojistka.cz vám pomůže nejen si vybrat výhodné povinné ručení, ale také si ho i zřídit. Sjednat si povinné ručení online je totiž taktéž jednoduché a v neposlední řadě i výhodné. Pojišťovna nemusí zbytečně platit zaměstnance, když půl práce za ni uděláte sami. Jako projev vděku pak jsou povinné ručení online levnější. ePojistka.cz vám pomůže i v případě, že si chcete sjednat havarijní pojištění, či máte zájem o některé z doplňkových pojištění, jako je pojištění skel, zavazadel atd.  Pojistit si můžete také zdraví, nejen své, ale i všech spolucestujících. Za příplatek si můžete zřídit povinné ručení s vyšším horním limitem, které vám zaručí krytí škod jdoucích i do vyšších částek, než je stanoveno zákonem.