Povinné ručení Praha

V rámci pojištění vozidel rozlišujeme pojištění dobrovolné (havarijní pojištění) a pojištění smluvní (povinné ručení). Vedle těchto dvou základních typů existují také doplňkové pojištění (např. pojištění skel, pojištění úrazu, pojištění zavazadel a další). Zda si majitel uzavře havarijní pojištění, záleží čistě na jeho úvaze. Povinné ručení však musí mít uzavřené každý vlastník provozovaného vozidla na území ČR.

Nejlevnější povinné ručení

Praha je největším českým městem, a tak zde najdete pobočky ode všech českých pojišťoven. Nemusíte je však obcházet osobně, abyste se dozvěděli, která z nich Vám poskytne nejlevnější povinné ručení. Stačí, když si doma zapnete internete, a povinné ručení si porovnáte online z pohodlí svého bytu. Uzavření povinného ručení online Vám zabere pouze pár minut Vašeho času a ještě ušetříte.

Pár slov o Praze

Praha je hlavním městem České republiky a nachází se v jejím středu na obou březích řeky Vltavy. Jako hlavní město je Praha politickým, ekonomickým i kulturním centrem naší země a také zde žije nejvíce obyvatel (1,2 milionu). Zároveň je zde velmi čilý turistický ruch a každoročně do Prahy míří tisíce zahraničních turistů. Mezi nejvýznamnější turistická místa patří Pražský hrad, Staré Město, Hradčany, Malá Strana a Vyšehrad.