Povinné ručení Nový Jičín

Mezi povinnosti vlastníka motorového vozidla patří po jeho nabytí sjednání zákonného pojištění. Bez platného pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla (povinné ručení) nelze vozidlo zaregistrovat a provozovat na veřejných komunikacích. V případě, že vlastník povinné ručení neprodlouží nebo si nesjedná nové, vystavuje se riziku finanční pokuty až do výše 40 tisíc korun a nevratnému vyřazení vozidla z registru.

Povinné ručení do 5 minut

Povinné ručení si můžete samozřejmě sjednat osobně na kterékoliv pobočce pojišťoven. Pokud však chcete šetřit svůj čas i peníze, je mnohem jednodušší a rychlejší najít si povinné ručení online. Zde si povinné ručení velmi snadno porovnáte a do pěti minut zjistíte, která z pojišťoven Vám nabízí nejlevnější a přitom kvalitní povinné ručení.

Pár slov o Novém Jičíně

Severomoravské město Náchod leží na březích řeky Jičínky u přírodního parku Pobeskydí a Poodří. Jedná se o velmi vyhledávané turistické místo, a proto se zde nachází řada zajímavých cyklo-turistických tras. Město je také vyhlášené svým pozitivním vztahem ke koním. Existuje zde řada rančů, které nabízí jízdu na koních. Mezi významné městské památky patří Žerotínský zámek, barokní kostel a barokní domy na náměstí.