Povinné ručení Klatovy

Pojištění odpovědnosti za škody z provozu vozidla je v České republice zákonné a my jej známe pod názvem “povinné ručení”. Detailně o něm pojednává zákon č. 168/1999 Sb. I přesto se na českých silnicích stále pohybují vozidla, která pojištění sjednané nemají. Majitelům nepojištěných vozidel hrozí pokuta až do výše 40 tisíc korun a nevratné vyřazení vozidla z registru. V případě, že způsobí škodu, musí ji majitel poškozenému uhradit v plné výši.

Nejlevnější povinné ručení online

Buďte zodpovědným řidičem také Vy a mějte sjednané kvalitní povinné ručení. Nabídku najdete na internetu a navíc si ji díky online srovnávačům můžete snadno porovnat. Z výsledného porovnání si vyberete nejlevnější povinné ručení v Klatovech během pár minutek. Jakmile uhradíte pojistné, můžete se svým vozidlem legálně vyrazit do ulic.

Pár slov o Klatovech

Západočeské město Klatovy leží poblíž města Plzeň na březích řeky Úhlavy. Klatovy nabízí řadu zajímavostí, z nichž nejvíce lákavými jsou katakomby, které se nachází pod městem. Mezi další významné památky patří Černá věž s mučírnou a rozhlednou či renesanční radnice z druhé poloviny 18. století.