Povinné ručení České Budějovice

K pojištěním, které nařizuje zákon, patří povinné ručení. Jedná se o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla. Hlavním smyslem povinného ručení je zaplacení odpovídajícího odškodného osobám, které byly při dopravní nehodě poškozeni. Odškodné by jinak musel zaplatit viník a vzhledem k výši odškodného by se poškozený svých peněz nemusel dočkat. Za nesjednané povinné ručení hrozí vysoká pokuta.

Povinné ručení rychle a snadno

Nejrychlejším způsobem, jak najít levné povinné ručení, jsou online zprostředkovatelé. Nemusíte obcházet jednotlivé pojišťovny osobně a po večerech trávit čas porovnáváním jejich nabídek. Na internetu si jednoduše a za pár minut nabídky porovnáte a nejlevnější povinné ručení si vyberete ihned. Při výběru nehleďte pouze na cenu, ale také na rozsah pojištění a výši pojistných limitů.

Pár slov o Českých Budějovicích

V jižních Čechách se nachází známé město České Budějovice, které leží uprostřed umělých rybníků sloužících k chovu ryb i rekreačním účelům. České Budějovice mají krásné zachovalé historické centrum, které patří k nejvýznamnějším v Česku. I proto patří k památkovým zónám. Za symboly města jsou považovány pivovar Budvar a Černá věž v centru.