Povinné ručení Znojmo

Povinné ručení spadá do oblasti pojištění vozidel. Toto pojištění je velmi důležité, a proto patří mezi zákonná (smluvní) pojištění. Přesněji se jedná o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel, které upravuje zákon č. 168/1999 Sb. Dle tohoto zákona je pojištění odpovědnosti povinné pro všechny vlastníky vozidel, která jsou registrovaná a provozovaná v České republice. Za porušení tohoto zákona bude majitel potrestán udělením finanční pokuty a vyřazením nepojištěného vozidla z registru.

Povinné ručení snadno a za pár minut

Zdá se Vám, že nabídka povinného ručení je příliš široká? Pak využijte online porovnávač povinného ručení, který Vám pomůže nejlevnější povinné ručení vybrat za pouhých pár minut. Stačí vyplnit požadované informace, které se týkají majitele a jeho vozidla. Z výsledného porovnání si vítězné povinné ručení vyberete skutečně snadno. Objednat si jej můžete okamžitě online.

Pár slov o Znojmě

Jihomoravské město Znojmo najdeme na břehu řeky Dyje nedaleko Brna u hranic s Rakouskem. Jedná se o vinařský kraj se stovkami vinic, vinných sklípků i ovocných sadů. Znojmo patří k velmi starým českým městům, která vznikala na přelomu 10. a 11. století. Proto se jedná o důležité historické centrum. Mezi hlavní památky patří radnice, městská věž či zachovalé části městských hradeb.