Povinné ručení Triglav

Pojišťovna Triglav již není, co bývala. V polovině roku 2015 došlo k velkým změnám a z pojišťovny Triglav se stala pojišťovna Direct, která na našem trhu působila do roku 2008. Povinné ručení Triglav tedy již neexistuje a nahradilo jej povinné ručení Direct.

Staronová pojišťovna Direct vtrhla na pojistný trh plná síly a energie a nabízí pouze samé výhody. Kromě zákonem daného rozsahu a pojistných limitů nabízí nejvyšší možné pojistné limity na českém trhu vůbec a to konkrétně 250 milionů korun na škody na zdraví či usmrcením a 250 milionů korun na majetkové škody.

Přehledné podmínky a jednoduché sjednání

Pojišťovna Direct nabízí povinné ručení s mnoha bonusy. Kromě vysokých pojistných limitů nabízí také náhradní vozidlo po dobu opravy až na 10 dní. Asistenční služby vám také pomohou s píchlou pneumatikou, vybitou autobaterií či při nepříjemné ztrátě klíčů.

Povinné ručení Direct je variabilní. Snadno si jej sestavíte dle svých požadavků a potřeb. Povinné ručení Direct nabízí opravdu široké asistenční služby s vyššími pojistnými limity. A nakonec povinné ručení Direct má srozumitelné a férové podmínky, přehlednou a hlavně jednoduchou smlouvu a navíc jej lze snadno sjednat online.

K povinnému ručení si můžete také sjednat doplňková připojištění, jako je pojištění skel, pojištění zavazadel, úrazové pojištění řidiče a ostatních členů posádky a dále pak pojištění pořizovací ceny vozidla.