Povinné ručení Teplice

Povinné ručení je zákonem nařízené pojištění, které je určené pro vlastníky motorových vozidel a jeho hlavním účelem je ochrana účastníků silničního provozu v ČR. Oficiální název zní “pojištění odpovědnosti z provozu vozidla”. Povinné ručení se ze zákona týká pouze těch škod, které vlastník vozidla způsobí na zdraví či majetku třetích osob. Další rozsah pojištění si stanovují pojišťovny samotné.

Porovnání povinného ručení

Ceny povinného ručení stoupají a pojišťovny neustále bojují o staré i nové klienty. Proto nabídku povinného ručení pravidelně doplňují a rozšiřují. Češi tak mají na výběr ze široké nabídky povinného ručení, které se liší cenou, rozsahem, variantami pojistných limitů, doplňkovými pojištěními či rozsahem asistenčních služeb. Ke snazšímu výběru nejlevnějšího povinného ručení slouží online srovnávače.

Pár slov o Teplicích

Mezi pohořím Krušných hor a Českým středohořím leží známé české město Teplice, které se proslavilo zejména díky lázeňství. Ve městě a jeho okolí se nachází desítky léčivých pramenů, u kterých bylo vybudováno mnoho lázní. Mezi hlavní pamětihodnosti patří zámek s anglickým parkem ze 17. a 18. století a samozřejmě bohatý lázeňský komplex. Za návštěvu také stojí Krušnohorské divadlo.