Povinné ručení Kroměříž

Povinné ručení, též pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je zákonem dané pojištění, které je platné pro všechny majitele registrovaných a provozovaných motorových vozidel. Povinné ručení slouží ke krytí škod, které mohou motoristé způsobit na zdraví, životě či majetku dalších účastníků silničního provozu. Za neuzavřené povinné ručení hrozí vlastníkovi vozidla finanční pokuta 40 tisíc korun a vyřazení vozidla z registru.

Povinné ručení online

Pokud se Vám zda, že současná nabídka povinného ručení je příliš rozsáhlá, a Vy se v ní nevyznáte, pak využijte pomoci naší online kalkulačky. Díky ní si snadno porovnáte konkurenční povinné ručení a vyberete si tu nejvýhodnější z nich. Vítěznou nabídku na povinné ručení si navíc můžete ihned objednat online.

Pár slov o Kroměříži

Jihomoravské město Kroměříž se nachází v Hornomoravském úvalu na břehu řeky Moravy. Okolní příroda je turisticky oblíbená, a proto se zde nachází mnoho cyklo-turistických tras (např. dálková Moravská trasa). Centrum Kroměříže je zařazeno mezi české památkové zóny a k hlavním historickým památkám patří barokní zámek se zahradami a kapitulní chrám sv. Mořice.