Povinné ručení Chrudim

V České republice máme stejně jako ve všech evropských zemích povinné pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorových vozidel. U nás jej známe pod označením povinné ručení. Toto pojištění je tedy dané zákonem a musí jej mít sjednané všichni vlastníci registrovaných vozidel. Vztahuje se na škody na zdraví a majetku a na finanční škdy, které provozem svého vozidla můžete způsobit dalším osobám.

Srovnejte si povinné ručení online

Povinné ručení nabízí v České republice všechny pojišťovny. Jejich nabídky se liší nejen cenou pojištění, ale také rozsahem a různou výší pojistných limitů. To znamená, že si povinné ručení můžete vybrat přesně dle svých požadavků a také finančních možností. Při výběru povinného ručení Vám pomohou online srovnávače. Vždy se zajímejte o podmínky, za kterých pojištění uzavřete. Levná cena není vždy zárukou kvality.

Pár slov o Chrudimi

Východočeské město Chrudim leží poblíž krajského města Pardubice. V jeho okolí se nachází chráněná přírodní oblast Železné hory, která je mezi českými turisty velmi oblíbená. V centru města můžete spatřit zajímavé historické památky, z nichž nejvýznamnější jsou městské hradby, radnice ze 16. století, Mydlářovský dům či morový sloup na náměstí.