Povinné ručení Český Krumlov

Povinné ručení je zákonné pojištění platící pro všechny majitele motorových vozidel registrovaných v České republice. Majitelé vozidel, které nemají sjednané platné povinné ručení, budou muset zaplatit finanční pokutu 5 až 40 tisíc korun ve správním řízení a navíc bude vozidlo nevratně vymazáno z registru. Z povinného ručení jsou hrazené škody na zdraví, majetkové škody a finanční škody.

Nejlevnější povinné ručení do 5 minut

V minulosti směla povinné ručení nabízet pouze Česká pojišťovna. To dnes již neplatí a povinné ručení si můžete sjednat u kterékoliv pojišťovny. Jejich nabídky jsou odlišné a vyplatí se je porovnat. K objektivnímu porovnání Vám pomůže online srovnávač, který najdete na internetu. Nebudete tedy muset obcházet pojišťovny osobně, ale povinné ručení si snadno vyřídíte z pohodlí svého domova.

Pár slov o Českém Krumlově

Český Krumlov patří k nejznámějším českým městům, které je součástí Seznamu světového kulturního dědictví od roku 1992. Český Krumlov se nachází v jižních Čechách a může se pochlubit zachovalým zámeckým komplexem a historickým centrem. Samotné město bylo založeno v polovině 13. století. Hlavními historickým památkami je zámek a také slavné otočné barokní divadlo.