Havarijní pojištění Wüstenrot

Známá pojišťovna Wüstenrot patří k významným pojistitelům na českém trhu. V jejich nabídce najdeme veškeré známé pojistné produkty včetně komplexního pojištění vozidel. Pojištění vozidel zahrnuje nejen zákonné povinné ručení ale také havarijní pojištění, které si lze vybrat ze tří variant – Praktik, Expert a Komplet.

První varianta kryje rizika havárie, živelných škoda a vandalismu. Varianta Expert hradí škody způsobené živelnou události, vandalismem a odcizením. Nejvyšší pojistnou ochranu slibuje poslední varianta Komplet, která se týká všech zmiňovaných rizik – havárie, živelných škod, vandalismu i odcizení.

Bonusy a připojištění u havarijního pojištění

Havarijní pojištění Wüstenrot nabízí další možnosti připojištění. Připojistit lze všechna skla, cestovní zavazadla či náhradní vozidla. Dále je možné uzavřít úrazové připojištění všech osob a také rozšířené asistenční služby.

Mezi hlavní bonusy patří až 60 procent za bezeškodní průběh. V případě změny pojišťovny o bonus nepřijdete, protože je možné jej snadno převést. Slevu ve výši 10 procent získají stálí zákazníci. Ti, kteří si havarijní pojištění sjednají společně s povinným ručením, ušetří dalších 5 procent.