Havarijní pojištění ČSOB

Pojišťovna ČSOB nabízí kvalitní havarijní pojištěné pro osobní a lehká užitková vozidla do 3,5 tuny a to ve třech variantách Všechna rizika (All risk), Havárie + živel a Odcizení + živel. Havarijní pojištění ČSOB je platné na území Evropy a Turecka a zahrnuje: úhradu za opravu v autorizovaných servisech, úhradu nákladů na vyproštění, odtažení a opravu vozidla, náklady na znovupořízení vozidla v případě totální škody a asistenční služby.

Bonusy, slevy a možnosti připojištění

K havarijními pojištění ČSOB je možné uzavřít doplňková připojištění. Zákazníci si mohou vybírat mezi následujícím typy připojištěními: úrazovým pojištěním všech cestujících, připojištěním nákladů na půjčovné náhradního vozidla, připojištěním cestovních zavazadel, připojištěním čelního skla nebo všech skel a rozšířených asistenčních služeb.

Za bezeškodní jízdu obdrží pojištěný každoročně malus ve výši 10 procent. Nejvyšší možný bonus činí 50 procent. O tuto částku je bezpečně jezdícímu řidiči sníženo pojistné. Za rizikovou jízdu a vyšší počet zaviněných nehod řidiči naopak hrozí malusy. Další slevy může získat pojištěný za věrnost ČSOB pojišťovně (5 procent), za roční splatnost pojistného (3 procenta) a za sjednání havarijního pojištění v kombinaci s povinným ručení (také 5 procent).