Raiffeisenbank – eKonto

Raiffeisenbank je prakticky první společností na českém finančním trhu, která se chlubí tím, že za vedení běžného účtu nemusejí její klienti platit žádné poplatky. Naopak, pokud si někdo zřídí účet u této společnosti, tak určitě získá velmi zajímavé bonusy, na kterých v podstatě ještě finanční prostředky vydělá. Jedná se o takzvaný extra bonus, který získá každý klient Raiffeisen bank ke svému novému eKontu.

Podívejme se na základní výhody, které jsou spojené s tím, když si někdo zřídí osobní účet u společnosti Raiffeisenbank. V první řadě je třeba říct, Raiffeisenbank a.s. nabízí nastavení svých služeb přesně na míru tak, jak to danému klientovi bude vyhovovat. Na mysli můžeme mít jak fyzické osoby, tak i společnosti anebo živnostníky. Za zmínku určitě stojí také věrnostní výhody, kterých nabízí tato společnost celou řadu. Čím více služeb si klienti aktivují, tím více peněz za jejich využívání budou platit. Obrovskou výhodou je také špičkově provedený internetbanking a také jeho přehlednost a výhody s jeho využíváním spojené. Spolehnout se mohou klienti také na mnoho měnovost. Není problém operovat u této společnosti v jedné s devíti světovými měnami včetně pochopitelně měny tuzemské, tedy českých korun. Internetové bankovnictví nabízí také skvělé zabezpečení, takže možnost nějaké ztráty finančních prostředků je prakticky vyloučená.

Ostatně i mnohé jiné společnosti jako třeba Volksbank cz a další umí takovéto skvělé internetové bankovnictví nabídnout. Samozřejmostí je mimo jiné také úrazové pojištění nazvané Protect. Jinak třeba ke spořicímu účtu u společnosti Raiffeisenbank nabízí tato bankovní společnost prakticky neomezený přístup. Všechny tyto společnosti jsou prakticky úplně zdarma, což je bezesporu velmi výhodné.