Povinné ručení Svitavy

Vlastnictví vozidla sebou nese zákonné povinnosti, mezi které patří například pojištění odpovědnosti za škody způsobené motorovým vozidlem. Toto pojištění je povinné pro všechny vlastníky vozidel, která jsou registrovaná a provozovaná na území ČR. V Česku je toto pojištění také známé pod označením “povinné ručení”. V případě škody je z povinného ručení vyplaceno pojistné plnění poškozenému a to se týká škod na zdraví a majetkových a finančních škod.

Povinné ručení online snadno a rychle

Chcete-li si povinné ručení sjednat opravdu rychle, pak zapomeňte na osobní schůzky na pobočkách pojišťoven. Raději se pohodlně usaďte ke svému počítači a povinné ručení si vyberte online. Na našich stránkách si povinné ručení nejprve porovnáte a vítěznou nabídku si ihned objednáte online. Vše Vám zabere pouze pár minut a navíc nemusíte brát ohled na pracovní dobu.

Pár slov o Svitavách

Východočeské město leží v Pardubickém kraji na hranicích s Moravou. Část města se dokonce nalézá již na Moravě. Svitavy byly založené v druhé polovině 13. století premonstrátskými mnichy. Z významných památek je nutné jmenovat zejména Starou radnici, Langrovu vilu, židovský hřbitov a památník Oskara Schindlera. V okolí města se nalézá Česká tabule, které je oblíbená jak mezi turisty tak i mezi cyklisty.