Povinné ručení Strakonice

V České republice platí zákon, který nařizuje vlastníkům vozidel mít uzavřené povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Cílem povinného ručení je ochrana všech účastníků silničního provozu před důsledky dopravních nehod. Stručně řečeno je z povinného ručení viníka uhrazená škoda a poškozený své peníze získá v co nejkratší lhůtě. Za nesjednání povinného ručení hrozí vlastníkovi pokuta až 40 tisíc korun a vyřazení vozidla z registru.

Nejlevnější povinné ručení online

Neplaťte za povinné ručení více, než musíte. Porovnejte si nabídky od různých pojišťoven a vyberte si nejlevnější povinné ručení online. Nezapomeňte však kromě ceny hledět také na rozsah pojištění a kvalitu služeb. K základnímu balíčku se doporučuje uzavřít také pojištění skel a pojištění úrazu. Povinné ručení si snadno uzavřete online.

Pár slov o Strakonicích

Jihočeské město Strakonice se nachází v oblasti Středočeské pahorkatiny na soutoku dvou řek Otavy a Volyňky. Strakonice jsou známé díky divadelní hře “Strakonický dudák”, jejímž autorem je J. K. Tyl a také výrobou motocyklů. Mezi významné zdejší památky patří hrad, radnice, empírový gloriet, masné krámy a mnoho dalších.