Povinné ručení Plzeň

Do oblasti pojištění vozidel spadá zejména povinné ručení a havarijní pojištění. Havarijní pojištění je dobrovolné, ale povinné ručení je nařízené zákonem. V podstatě se jedná o pojištění odpovědnosti, které se vztahuje na škody způsobené motorovým vozidlem na zdraví a majetku třetích osob. Majitelé vozidel provozovaných na veřejných komunikacích musí mít povinné ručení uzavřené, jinak se vystavují riziku finanční pokuty a vyřazení vozidla z registru.

Porovnání povinného ručení online

Chcete-li na povinném ručení ušetřit, pak zapomeňte na první nabídku, kterou dostanete do rukou. Raději si porovnejte více nabídek od různých pojišťoven. Snadno tak zjistíte, která z pojišťoven nabízí kvalitní povinné ručení s dostatečným rozsahem pojištění za nejlepší cenu. Při výběru pojištění jsou také důležité pojistné limity. Čím vyšší jsou, tím vyšší škody za Vás pojišťovna zaplatí.

Pár slov o Plzni

Západočeské město Plzeň leží na soutoku čtyř řek – Radbuzy, Mže, Úslavy a Úhlavy. V Plzni sídli dvě světově známé společnosti Škoda a Pilsner Urquell. Zároveň se jedná o oblíbené turistické město se zajímavými historickými památky (např. gotická vodárenská věž, synagoga, renesanční domy na náměstí a mnoho dalších).