Povinné ručení Mělník

V rámci pojištění vozidel existuje tzv. smluvní neboli zákonné pojištění, kterým je pojištění odpovědnosti z provozu vozidel. Toto pojištění je povinné pro všechny majitele motorových vozidel, která jsou provozovaná na českých komunikacích. V případě, že majitel své vozidlo nepojistí a způsobí nehodu, musí škodu poškozenému či poškozeným uhradit z vlastních zdrojů a v plné výši. Navíc mu za nesjednané pojištění hrozí pokuta až do výše 40 000 Kč a okamžité vyřazení vozidla z registru.

Nejlevnější povinné ručení online

Jednoduchým způsobem, jak si uzavřít výhodné povinné ručení, je online způsob. Zde si zájemci mohou porovnat více nabídek na povinné ručení mezi sebou a vybrat si takové, které bude vyhovovat jejich požadavkům. Není tedy nutné osobně obcházet jednotlivé pojišťovny, ale uzavření povinného ručení Vám zabere pouze pár minut času.

Pár slov o Mělníku

Středočeské město Mělník leží severně od hlavního města Prahy na soutoku řek Vltavy a Labe. Mělník je vyhlášeným městem v oblasti vinařského průmyslu. V jeho okolí se nachází desítky vinohradů a každoročně se zde konají vinobraní. Poblíž Mělníka se také nachází chráněná krajinná oblast Kokořínsko. Mezi významné památky patří zámek či vodárenská věž.