Povinné ručení kalkulačka

Orientace v nabídce pojišťoven není jednoduchá, nechte si poradit s výběrem vhodného pojištění. Není nutné navštěvovat pojišťovny a trávit svůj čas tam, kde nechcete.

Jediné co k výpočtu budete potřebovat je dobrá káva, zelená karta ke svému stávajícímu povinnému ručení (pokud nějaké máte) a velký technický průkaz vozidla.

Raději si ušetřete čas obcházením či voláním po pojišťovnách a využijte kalkulačku, která Vám po zadání vyžadovaných údajů řekne, kolik Vás bude které povinné ručení stát.

Srovnejte si ceny povinného ručení

Pokud chcete o povinném ručení zjistit víc, připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy související s touto problematikou:

  • Jak vybrat správné pojištění? Jde Vám o nejlepší ceny nebo o rozsáhlé asistenční služby a připojištění? Tak jako tak, nabízíme Vám jednoduchý a rychlý způsob jak nalézt to správné povinné ručení.
  • Postup při koupi a prodeji vozidla
  • Sjednání povinného ručení po internetu je snadné. Žádné pobíhání, žádné čekání. Dokonce nemusíte pro vypracování nabídky ani uvádět žádné osobní a kontaktní údaje. Srovnáme Vám nabídky pojišťoven do 30 vteřin a je na Vás, kterou z nich si vyberete. NIc Vám nepodsouváme, do ničeho Vás netlačíme. Vy sami rozhodnete, které pojištění je pro Vás to nejlepší.
  • Jak zrušit povinné ručení? Chcete změnit pojišťovnu, vypovědět či ukončit povinné ručení? Nabizíme Vám přehled možností zániku pojištění a vzory jednotlivých formulářů výpovědí.
  • Co dělat při dopravní nehodě, jak hlásit poškození vozidla pojišťovně, jak postupovat při opravě a další užitečné rady
  • Jak funguje Bonus a Malus? Jaký vliv má bonus a malus na cenu povinného ručení? Jak si nárok na bonus uplatnit? Proč nejsou bonusy u všech pojišťoven stejné?
  • užitečné informace a odkazy pro motoristy – kontakty na dopravní inspektoráty, stanice STK, aktuální dopravní informace, atd.

Kalkulačka povinného ručení provozována od ePojistka.cz.

Připravili jsme pro Vás stručné shrnutí našich pojišťoven, jako je nabídka povinného ručení, ceník, informace o asistenčních službách či možnost porovnat si nabídku povinného ručení s ostatními pojišťovnami a vybrat si to nejlevnější povinné ručení.

Na našem webu naleznete tyto pojišťovny: Allianz, AXA, ČSOB pojišťovna, Generali, Hasičská vzájemná, Uniqa, Slavia, Triglav a Wüstenrot. Stačí si jen vybrat z následujícího seznamu. Pokud ale nechcete trávit čas nad čtením a porovnáváním tabulek, zkuste naše porovnání povinného ručení.