Povinné ručení Jablonec nad Nisou

Jste vlastníkem motorového vozidla, motorky či skútru? Pak zajisté máte uzavřené zákonné pojištění neboli povinné ručení. Pokud pojištění sjednané nemáte, porušujete zákon č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla. Za nesjednané povinné ručení hrozí vlastníkovi finanční pokuta ve správním řízení až do výše 40 000 korun a vyřazení vozidla z registru.

Povinné ručení za pár minut

Uzavřete si povinné ručení z pohodlí svého domova a to za pár minut. Stačí se připojit na internet a porovnat si nabídky povinného ručení od konkurenčních pojišťoven. Porovnání online Vám zabere pouze pár minut a to platí i pro uzavření pojištění. Stačí odeslat objednávku, zaplatit pojistné a obratem obdržíte platnou zelenou kartu. Ihned poté můžete se svým vozidlem vyrazit do ulic.

Pár slov o Jablonci nad Nisou

Pod vrcholky Jizerských hor najdeme severočeské městečko Jablonec nad Nisou, které se ve světě proslavilo výrobou kvalitní bižuterie. Okolní krajina je plná zajímavých méně či více náročných turistických i cyklistických tras. Turisté sem rovněž jezdí trávit zimní dovolenou. Mezi nejvýznamnější historické památky patří radnice z 19. století a secesní divadlo z roku 1906.