Povinné ručení Domažlice

Co je to povinné ručení a k čemu slouží? Všichni, kdo vlastní vozidlo, vědí, že musí mít uzavřené zákonné pojištění odpovědnosti. Toto pojištění je v Česku nazýváno jako povinné ručení a vztahuje se na všechny škody, které vlastník vozidla může jeho provozem způsobit dalším osobám na jejich zdraví či majetku. Povinné ručení kryje také tzv. finanční škody. Vlastníkům nepojištěných vozidel hrozí finanční pokuta a vyřazení vozidla z registru.

Sjednejte si povinné ručení online

Sjednat si kvalitní povinné ručení je velmi snadné. V žádném případě nemusíte obcházet všechny pojišťovny a zjišťovat, která z nich nabízí nejvýhodnější povinné ručení. Stačí se doma připojit na internet a vybrat si povinné ručení na některém z online srovnávačů. Zde si totiž nejen pojištění uzavřete online, ale především si snadno a hlavně rychle srovnáte více nabídek od různých pojišťoven mezi sebou.

Pár slov o Domažlicích

Město Domažlice najdeme v Západních Čechách. Je vyhlášenou městskou památkovou rezervací. Každým rokem se zde pořádají oblíbené Chodské slavnosti. Turisticky atraktivním místem je zejména přírodní koupaliště Babylon. Domažlicemi prochází cyklistická trasa “Šumavská magistrála”. Mezi historické památky patří zbytky opevnění a také gotické a renesanční domy na náměstí v čele s radnicí z roku 1891.