Havarijní pojištění Allianz

Pojišťovna Allianz patří mezi největší pojistitele na českém trhu. Mezi nabízené hlavní produkty patří pojištění vozidel. Kromě povinného ručení nabízí Allianz také havarijní pojištění. To je možné vybrat ze dvou variant – MINIRISK a ALLRISK.

Havarijní pojištění MINIRISK

Havarijní pojištění Allianz MINIRISK je určené pro vozidla se starším rokem výroby 7 let. Lze si jej sjednat pouze společně s povinným ručením. Tato varianta havarijního pojištění není nabízená jako samostatný produkt.

Pojištění MINIRISK je bez spoluúčasti a platí na území celé Evropy s výjimkou Běloruska, Moldavska, Ruska a Ukrajiny. Pojištění je variabilní a nabízí možnost volby mezi čtyřmi běžnými pojistnými riziky – havárie, vandalismus, odcizení a živel. Výše pojistných limitů činí 50 nebo 100 tisíc korun.

Havarijní pojištění ALLRISK

Havarijní pojištění Allianz ALLRISK lze sjednat pro kterékoliv vozidlo mladší 7 let a kryje veškeré škody způsobené v důsledku havárie, živelné události, vandalismu či krádeže. V ceně havarijního pojištění jsou také asistenční služby a právní poradenství.

V případě, že si havarijní pojištění uzavřete na dobu tří let, vám pojišťovna Allianz garantuje stejné pojistné po celou dobu pojištění. K havarijnímu pojištění ALLRISK si můžete navíc sjednat připojištění všech skel ve voze, připojištění GAP a také připojištění Šestý smysl, který chrání váš vůz proti krádeži.