Povinné ručení Wüstenrot

Chcete-li být dobře pojištění, sjednejte si pojištění u tradiční pojišťovny Wüstenrot, která kromě pojištění vozidel nabízí řadu dalších pojistných produktů. Kvůli povinnému ručení přitom nemusíte chodit osobně na pobočku. Snadno si jej sjednáte online a zabere vám nejvýše pět minut vašeho času. Povinné ručení Wüstenrot online je navíc levné a získáte nonstop asistenční služby zdarma.

Povinné ručení Wüstenrot je nabízené ve dvou variantách, které se liší maximální výší pojistného plnění. První varianta splňuje zákonem nařízené pojistné limity ve výši 35 milionů korun pro případ škody na zdraví nebo usmrcením a 35 milionů pro majetkové škody. Druhá varianta tyto limity navýšila na 100 + 100 milionů korun.

Doplňková připojištění a další bonusy

Povinné ručení Wüstenrot je možné rozšířit o další typy připojištění. Pojišťovna Wüstenrot nabízí připojištění všech skel, rozšířené asistenční služby a také úrazové připojištění s pojistným limitem 200 000 korun na každého člena posádky.

A to není vše. Stávající klienti pojišťovny mohou získat slevu až do výše 10 procent. V případě, že stejným způsobem pojistíte další tři vozidla v rodině, získáte dokonce multislevu. Vyplatí se také sjednat k povinnému ručení havarijní pojištění, které tak získáte s pětiprocentní slevou. A zdarma máte možnost získat speciální úrazové pojištění pro děti.