Povinné ručení Rychnov nad Kněžnou

V oblasti pojištění vozidel hovoříme o povinném ručení a havarijním pojištění. To jsou základní typy, vedle kterých existují také doplňková připojištění. Hlavním rozdílem je zákonná povinnost. Zatímco povinné ručení je pojištěním zákonným a musí jej mít sjednané všichni vlastníci provozovaných vozidel, havarijní pojištění je dobrovolné. Cílem povinného ručení je zajistit, aby poškozeným osobám bylo včas vyplaceno odpovídající pojistné plnění.

Povinné ručení online a za pár minut

Povinné ručení je možné uzavřít na kterékoliv pobočce některé ze současných českých pojišťoven. Můžete tak učinit osobně, ale pokud chcete ušetřit čas i peníze vyplatí se tak učinit online. Online si totiž nejen povinné ručení objednáte, ale především si během pár minut porovnáte více konkurenčních nabídek. Můžete tak najít skutečně nejlevnější povinné ručení na trhu.

Pár slov o Rychnově nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou je okresním městem Královéhradeckého kraje ve východních Čechách. Rychnov nad Kněžnou se nachází na pomezí Orlických hor, kam každoročně vyráží tisíce Čechů za pěší turistikou, cyklistikou i zimními sporty. Centrum města patří k památkovým zónám a mezi hlavní historické pamětihodnosti patří raně barokní zámek, třetí největší zvon v Čechách, synagoga a mnoho dalších.