Povinné ručení Cheb

Povinné ručení je zákonné pojištění, které se týká pouze majitelů motorových vozidel. Ti bez platného povinného ručení nesmí své vozidlo provozovat ani parkovat na veřejných komunikacích, jinak se vystavují riziku vysoké finanční pokuty a vymazání vozidla z registru. Povinné ručení je odpovědnostní pojištění a vztahuje se na škody na zdraví, majetkové škody a finanční škody způsobené provozem motorového vozidla.

ePojistka.cz ušetří peníze i čas

Povinné ručení nabízí všechny české pojišťovny, a tak si můžete vybírat. Jejich nabídky se liší v ceně pojištění, rozsahem, výši pojistných limitů i nabídku doplňkových připojištění. Abyste nevybrali chybně, porovnejte si povinné ručení na ePojistka.cz a nejvýhodnější povinné ručení kompletně vyřídíte za pár minut.

Pár slov o Chebu

V západních Čechách leží na březích řeky Ohře známé město Cheb, v jehož okolí se nachází turisticky atraktivní přírodní parky Český les a Smrčiny. Město Cheb vzniklo pravděpodobně na přelomu 10. a 11. století a je známé především díky vraždě Albrechta z Valdštejna v Pachelbelově domě. V Chebu se také nachází historický hrad.